Program partnerski

Zarabiaj z nami już teraz polecając nasze usługi. informacje

Wygodne opłacanie usług

Płatności online, przelewy bankowe i pocztowe. informacje

Szybka pomoc

Specjaliści Biura obsługi klienta są zawsze gotowi do pomocy. informacje

Profesjonalne serwery Dell PowerEdge

Nie oszczędzamy na sprzęcie i stawiamy na jakość. Dlatego używamy profesjonalnych serwerów PowerEdge® firmy Dell®.

Moc procesorów Intel

Nasze serwery wyposażone są w dwa 64 bitowe procesory Intel® Xeon®, przeznaczone do pracy w wymagającym środowisku serwerowym.

Szybkość dysków SAS

W zastosowaniach serwerowych zwykłe dyski SATA przeznaczone do komputerów osobistych są zbyt wolne. Dlatego w naszych serwerach używamy najszybszych dysków SAS z prędkością obrotową 15 tysięcy na minutę (dla porównania SATA oferuje 7200 obrotów na minutę).

Bezpieczeństwo i wydajność Raid10

Aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność dysków wszystkie macierze pracują w konfiguracji Raid10. Dzięki temu poprawia się też bezpieczeństwo danych ponieważ awaria jednego a nawet dwóch dysków nie powoduje utraty danych i ciągłości działania macierzy.

Redundantne zasilanie

Każdy nasz serwer posiada dwa zasilacze pozwalające na zachowanie ciągłości działania w przypadku awarii jednego z nich lub jednej z lini zasilających. Ciągłość działania zapewniają też systemy podtrzymywania zasilania UPS i agregat prądotwórczy serwerowni.

Zdalne zarządzanie

Za pomocą kart zdalnego zarządzania w które wyposażone są serwery, możemy nimi zarządzać z dowolnego miejsca posiadającego dostęp do internetu.