Program partnerski

Zarabiaj z nami już teraz polecając nasze usługi. informacje

Wygodne opłacanie usług

Płatności online, przelewy bankowe i pocztowe. informacje

Szybka pomoc

Specjaliści Biura obsługi klienta są zawsze gotowi do pomocy. informacje

Strona Główna - Poczta

Logowanie do poczty przez wwwPo pierwsze trzeba pamiętać, że każda skrzynka pocztowa ma swój oddzielny login. Nazwą użytkownika jest adres email np. jankowalski@domena.pl - hasło jest ustalane przy tworzeniu skrzynki w panelu.

Link do webmaila podany jest w mailu aktywacyjnym.

Po zalogowaniu można wybrać program do obsługi poczty przez www i język w jakim chcemy go uzywać.

Używanie programu pocztowegoMozna uzywać dowolnego programu pocztowego np. Outlook czy The Bat. Należy pamiętać że każda skrzynka pocztowa ma swój oddzielny login. Nazwą użytkownika jest adres email np. jankowalski@domena.pl - hasło jest ustalane przy tworzeniu skrzynki w panelu.

W ustawieniach programu należy zaznaczyć także "ten serwer wymaga uwierzytelniania" - inaczej wysyłanie wiadomości email może nie działać.

Standardowe ustawienia portów będą działać bezproblemowo. Jeśli chcesz używać bezpiecznych połączeń musisz zaznaczyć opcję bezpiecznego połączenia w programie.

Główne konto email


Główne konto email jest zwykle używane do łapania wiadomości które nie mają skrzynki docelowej. Prosimy stworzyć nowe konta email do codziennej pracy. Użytkownik i hasło głównego konta email są takie same jak login do cPanel.

dodaj podstronę edytuj stronę