Program partnerski

Zarabiaj z nami już teraz polecając nasze usługi. informacje

Wygodne opłacanie usług

Płatności online, przelewy bankowe i pocztowe. informacje

Szybka pomoc

Specjaliści Biura obsługi klienta są zawsze gotowi do pomocy. informacje

Strona Główna - Detale techniczne oferty Hosting

Domeny i subdomeny


Nieograniczona ilość domen i subdomen. Każda domena może wskazywać na inny katalog. Mogą też wskazywać na te same dane.

Php


Wersje php do wyboru (możliwy wybór oddzielnie na każdy katalog):
- php5.6
- php5.5 (IonCube, Zend)
- php5.4 (IonCube, Zend)
- php5.3 (IonCube, Zend)
- php5.2 (IonCube, Zend)

Maksymalnie 10 jednoczesnych procesów php. Maksymalny czas wykonywania skryptów php to 120 sekund. Limit pamięci na wykonanie skryptu 256MB. Limit uploadu plików przez php to 100MB. Zmiana ustawień php poprzez plik .htaccess (możliwe inne ustawienia w różnych katalogach).

Cgi


Serwer www wspiera uruchamianie skryptów cgi. Skrypty należy umieszczać w katalogach cgi-bin. Maksymalny czas wykonywania skryptów cgi to 120 sekund. Limit pamięci na wykonanie skryptu 256MB. Limit uploadu plików przez cgi to 100MB.

Perl


Istnieje możliwość uruchamiania skryptów perl poprzez cgi lub cron. Maksymalny czas wykonywania skryptów to 120 sekund. Limit pamięci na wykonanie skryptu 256MB. Limit uploadu plików przez skrypty to 100MB.

Poczta


Nielimitowana ilość skrzynek pocztowych. Panel do zarządzania pozwala na dodawanie i kasowanie skrzynek. Dodawanie aliasów i przekierowań. Filtrowanie wiadomości. Konfigurowalny antyspam. Ochrona antywirusowa poczty. Dostęp do poczty przez panel, pop3, imap, smtp (szyfrowanie ssl). Możliwe jest ustawienie limitu pojemności poszczególnych skrzynek.

Bazy danych MariaDB


Nielimitowana ilość baz danych MariaDB i phpMyAdmin do zarządzania nimi z panela klienta. Możliwość dodania wielu użytkowników do bazy z różnymi uprawnieniami. Możliwość połączeń zewnętrznych.

Bazy danych Postgres


Nielimitowana ilość baz danych Postgres.

Ftp


Dostępne jest konto główne mające dostęp do całego konta. Możliwe jest tworzenie kont dodatkowych ograniczonych pojemnościowo i do konkretnych katalogów.

Cron


Cron umożliwia automatyczne uruchamianie zadań (skryptów) w określonym czasie. Maksymalny czas wykonywania zadań (skryptów) to 120 sekund. Limit pamięci na wykonanie 256MB.

Serwer www


Litespeed - nowoczesny serwer www. W odróżnieniu od darmowego projektu opensource Apache jest on produktem komercyjnym. Jest kompatybilny z Apache, a przy tym dużo szybszy.

Rewrite


Serwer www wspiera moduł rewrite. Można go używać do skracania i polepszania wyglądu linków.

Dodatkowe możliwości serwera www


Obsługa .htaccess. Przekierowania www. Blokowanie dostępu do stron poprzez zablokowanie ip. Można też ustawić dostęp do określonych katalogów poprzez hasło.

Statystyki


Dostępne są statystyki www, ftp, transferu, dysku, obciążenia procesora, skryptów php, lista procesów.

Automatyczna instalacja skryptów


Panel do zarządzania kontem pozwala na automatyczne zainstalowanie popularnych skryptów kilkoma kliknięciami myszką. Dostępne są między innymi Wordpress, phpBB3, Joomla.

dodaj podstronę edytuj stronę